Dla aktywnych i dla szukających relaksu. Dla całych rodzin i dla singli. W lecie i w zimie. Największe atrakcje w polskich górach odkryjesz z PKL Tours!

Największe atrakcje w górach można poznawać z bliskimi! Dla rodzin mamy wyjątkową ofertę, dzięki której cudownie spędzicie czas razem, nie zaznając ani chwili nudy!

 

Zimą zapraszamy na narty, snowboard, skitury (i szkolenia lawinowe) oraz wyprawy na skuterach śnieżnych. Latem zorganizujemy rafting na Dunajcu, safari z podglądaniem dzikich zwierząt i zabierzemy was w malownicze miejsca w górach warte zobaczenia. Sprawdź, co mamy w ofercie!

Ciekawe atrakcje w polskich górach

Atrakcje zimowe w górach – dla aktywnych

Największe atrakcje zimowe w górach czekają w naszych ośrodkach w Beskidach, Pieninach i Tatrach. Narciarzom oferujemy wyjątkowe trasy w Kotłach Gąsienicowym i Goryczkowym oraz kolej linową na Kasprowy Wierch. Można szusować po świetnie przygotowanym stoku na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego i korzystać z dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest rozstawiona trasa do slalomu z pomiarem czasu!

Osoby szukające tras o różnym stopniu trudności, zapraszamy na nasze stoki w Zawoi (Mosorny Groń), Szczawnicy (Palenica), Międzybrodziu Bialskim (Góra Żar) oraz Krynicy (Jaworzyna Krynicka).

 

Zapraszamy również na wyjazdy szkoleniowe dla skiturowców. Organizujemy szkolenia z przewodnikiem dla początkujących i zaawansowanych. Zabierzemy was w wiele ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, poznamy Tatrzański Park Narodowy zimą, a może nawet dotrzemy nad Morskie Oko?

 

Atrakcje zimowe w górach możesz mieć w zasięgu ręki, korzystając z naszych zorganizowanych, jednodniowych wyjazdów narciarskich m.in. z Katowic, Nowego Sącza, Warszawy i Krakowa – na wieczorne, całodzienne lub weekendowe szusowanie. Wystarczy zarezerwować miejsce, a wszystkimi formalnościami zajmujemy się my! W cenie m.in. skipass oraz przejazd autobusem tam i z powrotem.

Letnie atrakcje w górach

Latem zachęcamy do spędzenia ciepłych dni w urokliwych zakątkach Beskidów i Tatr.

Zorganizujemy dla was rafting po Dunajcu (może być połączony z wycieczkami rowerowymi) oraz flisacki spływ tratwami. Wieczorem również czekają ciekawe atrakcje. W górach już ciemno i zimno, ale w naszych restauracjach – ciepło, przyjemnie i smakowicie Może zjecie kolację w najwyżej położonej restauracji w Polsce (na Kasprowym) lub w stylowym otoczeniu dam i dżentelmenów na Górze Parkowej?

 

Turystyczne atrakcje dla rodzin w górach

Największe atrakcje w górach można poznawać z bliskimi! Dla rodzin mamy wyjątkową ofertę, dzięki której cudownie spędzicie czas razem, nie zaznając ani chwili nudy!

Aktywny letni i zimowy wypoczynek

Jeżeli kochacie zimę i nie możecie się doczekać aż sypnie śniegiem, mamy coś dla całej rodziny. Pomożemy wam dotrzeć na narty, zorganizujemy wycieczki jednodniowe i wieczorne, a także nauczymy wspólnego poruszania się na skiturach. Zabierzemy was w wiele pięknych miejsc, które będziecie wspominali podczas wspólnych wieczorów. A jeśli wolicie biegówki, to przygotowaliśmy wam trasę na Mosornym.

Warto też wjechać na Gubałówkę by zachwycić się Krainą Światła, lśniącą blaskiem każdej zimowej nocy.

 

Mamy dla was ofertę na wspólny, aktywny wypoczynek również latem. Ciekawe atrakcje w górach wręcz czekają by je odkryć i doświadczać całą rodzinną!

 

Zapraszamy na spływ przełomem Dunajca w Pieninach. Flisacy nie tylko bezpiecznie przeprawią się przez rzekę, ale również przybliżą lokalne legendy i ludowe opowieści. Zabierzemy was również w góry, gdzie przekonacie się jak powstają oscypki i jak mieszkają bacowie. Będzie można skosztować miejscowych wyrobów podczas biesiady w bacówce, do której dotrzecie jednym z pięknych górskich szlaków.

 

Atrakcje w polskich górach to nie tylko wspaniałe miejsca do wędrówki, ale również specjalnie przygotowane trasy dla rowerów. Latem zapewnimy wam wrażenia pełne adrenaliny w jednym z naszych bike parków (Palenica, Mosorny, Góra Żar), a także miejsca noclegowe i doskonałe jedzenie w naszych restauracjach przy stoku.

Letni i zimowy wypoczynek w górach

To nie jedyne atrakcje dla rodzin w górach, które wam proponujemy. Wiemy, że niektórzy wolą po prostu odpocząć i zrelaksować się. Dla nich przygotowaliśmy atrakcje turystyczne i krajoznawcze. Dzięki nam poznacie każdy urokliwy zakątek Podhala i Beskidów.

 

Zapraszamy was w polskie góry na wieczorne, zorganizowane kuligi z pochodniami. Przy stuku końskich kopyt i dźwiękach dzwoneczków zabierzemy całe rodziny na przejażdżkę po podgórskich miejscowościach.

 

A jeżeli wybierzecie się do Krynicy, to na Górze Parkowej odbędziecie fascynującą podróż w czasie, cofając się do dwudziestolecia międzywojennego, kiedy to kolejka po raz pierwszy ruszyła ku szczytowi. Poznacie też piękne uzdrowiska i będziecie mogli odwiedzić liczne atrakcje dla dzieci.

 

Bez względu na to, co wybierzecie, w każdym naszym ośrodku zapewniamy dodatkowe atrakcje dla rodzin w górach. Na Palenicy jest zjeżdżalnia i ścieżka edukacyjna, na szczycie Mosornego wieża widokowa, a prawie w każdym miejscu atrakcje turystyczne – wiele pięknych szlaków, wspaniałe widoki i niezapomniany czas obcowania z Naturą. Wybierzcie się z nami na wycieczkę, a pokażemy wam najpiękniejszą stronę Beskidów, Tatr i Pienin, wciągające atrakcje w górach i całą gamę pomysłów jak ciekawie spędzić czas.

 

Zarządzaj plikami cookies