Wiemy, że człowiek najskuteczniej się uczy przez zabawę. Dlatego nasza oferta dla najmłodszych jest pełna ciekawych i wyjątkowych aktywności, które przybliżą dzieciakom piękno przyrody, historię regionu i nauczą biologii, geografii, fizyki i praktycznych umiejętności. Wycieczki edukacyjne dla dzieci to zaproszenie zarówno dla szkół, jak i dla rodzin.

 

W przystępnej cenie pokażemy Wam najbardziej znane atrakcje regionu, zaprowadzimy na niezwykle malownicze górskie szlaki Tatr i Pienin, ale również i Bieszczad pieszo z przewodnikiem edukatorem latem.

 

Nasza oferta jest ściśle powiązana z promowaniem niezwykłych tatrzańskich krajobrazów, tradycji, kultury i lokalnych zwyczajów Podhala.

Dziewicza natura z różnorodnością lokalnej fauny i flory, niezwykłe przykłady architektury drewnianej, barwny góralski folklor oraz wyśmienita i oryginalna lokalna kuchnia.

Tego nie zobaczycie i nie poczujecie nigdzie indziej !

 

Dajcie się zaskoczyć, o pozostałe szczegóły zadbamy już my…

 

 

Edukacja w plenerze w polskich górach

Zachęcamy do jednodniowych wypadów na narty i deskę, zorganizowanych przez PKL Tours. Zabierzemy was w polskie góry, do jednego z naszych ośrodków, gdzie czeka wiele tras narciarskich, wyciągi, koleje krzesełkowe, terenowe i linowe. W każdym naszym ośrodku dostępni są instruktorzy i szkółki narciarskie, które pomogą dzieciom stawiać pierwsze (i następne!) kroki na nartach i desce.

Dla bardziej zaawansowanych młodych narciarzy nasze biuro turystyczne przygotowało szkolenia z jazdy na tyczkach na Gąsienicowej, z pomiarem czasu i analizą wideo przejazdu. Nauka poprzez zabawę to najlepsza forma zdobywania umiejętności!

A jeżeli chcecie zarazić swoje dzieci miłością do wędrowania zimą na skiturach, mamy dla was rodzinne szkolenia z przewodnikiem. Poznacie od podszewki zasady poruszania się w górach, nauczycie dbać o bezpieczeństwo i dowiecie więcej o podstawowym wyposażeniu narciarza. Wycieczki mają charakter edukacyjny, bo uczymy w terenie lawinowego ABC i właściwego zachowania się w górach zimą.

Ciekawe wycieczki edukacyjne w góry

Zorganizowane wycieczki edukacyjne to świetny sposób na poznawanie Polski i zdobywanie wiedzy.

Zorganizowana wycieczka edukacyjna to propozycja głównie dla szkoły podstawowej. Jest wspaniałą formą integracji dla dzieci i doświadczania świata w praktyce. Wycieczki edukacyjne w góry pozwalają uczniom porównać teoretyczną wiedzę, którą zdobyli w szkolnej ławce, z rzeczywistym światem. Dzieci mogą zapoznać się z przyrodą regionu, rozszerzając swoją wiedzę z biologii i poznawać wyjątkowe miejsca, naznaczone historycznymi wydarzeniami. Nasi przewodnicy zabiorą je również w góry, by mogły podglądać dzikie zwierzęta i poznać bogatą roślinność. Taka edukacja w plenerze na długo pozostanie w pamięci!

Nasze wycieczki edukacyjne dla dzieci kładą nacisk również na przedstawienie kultury, tradycji i miejscowego folkloru. Uczniowie biorą udział w interesujących warsztatach, które przybliżają im lokalne życie, legendy, gwarę i obrzędowość. Dzięki temu uczą się otwartości i poznają bogatą, polską kulturę.

Edukacja w formie wycieczki dla dzieci i młodzieży

W organizacji wycieczek bierzemy pod uwagę nie tylko naukę, ale również zabawę. Każda wycieczka ma walory rozrywkowe, bo przyjemne spędzanie czasu sprzyja integracji młodzieży i ułatwia zapamiętywanie. Dlatego edukacja przez zabawę jest tak skuteczna.
Każda wycieczka edukacyjna to spotkanie z doświadczonym przewodnikiem, który zabierze uczniów w świat przyrody, pokaże geograficzne ciekawostki, porozmawia o fizyce w trakcie jazdy kolejką i opowie o historycznych wydarzeniach związanych z odwiedzanym miejscem. Dzieci będą miały również możliwość skorzystania z atrakcji oferowanych przez nasze ośrodki.

Jeżeli szukasz ciekawej formy wyjazdu edukacyjnego, skontaktuj się z nami!

Zarządzaj plikami cookies