Turystyka biznesowa w najlepszym wydaniu! Skorzystaj z wyjątkowej oferty MICE, spędzając czas ciekawie, aktywnie i zupełnie inaczej niż zwykle. Zorganizuj z nami swój służbowy wyjazd, kongres naukowy lub spotkanie integracyjne dla pracowników, a przekonasz się, że turystyka biznesowa niejedno ma imię.

MICE – nasza oferta dla biznesu

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca na wyjazd w celach służbowych, wybierz nasze doświadczenie i pomysłowość. Pomożemy w wyborze miejsca docelowego, które będzie wyjątkowe; zapewnimy wiele inspirujących atrakcji i moc wrażeń. Obiekty, z którymi współpracujemy, są zlokalizowane w najpiękniejszych zakątkach Polskich, dających możliwość wyjątkowego spędzenia czasu.

 

Chcesz zorganizować jedno ze spotkań o charakterze biznesowym na szczycie góry? Nie ma problemu! Myślisz o tym, by hotel biznesowy oferował coś więcej niż tylko komfortowe łóżka i śniadania? Zapewnimy wiele aktywnych opcji spędzania czasu po służbowym spotkaniu. Turystka biznesowa z PKL Tours to coś zupełnie nowego!

Turystyka biznesowa i nie tylko

Nasza oferta MICE nie koncentruje się jedynie na organizacji spotkań o charakterze biznesowym i zapewnieniu noclegów. Uczestnictwo w zorganizowanych przez PKL Tours wyjazdach to również relaks w komfortowych warunkach, wysoki standard usług i wiele opcji aktywnego spędzania czasu po zakończeniu służbowych meetingów.

 

Konferencyjny stół możesz zamienić popołudniu na wizytę w regionalnej karczmie i poznawanie lokalnego folkloru i muzyki. Aktywnych zabierzemy na trekking po Tatrach lub spływ pontonami po Dunajcu. Mieszczuchom i miłośnikom natury pokażemy górską przyrodę na szlaku, w samym sercu tatrzańskiego matecznika.

 

Twój następny biznesowy wyjazd może być właśnie taki: inspirujący, porywający, pełen energii i dobrych wrażeń. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zrealizujemy Twoje plany i podzielimy się naszymi sprawdzonymi pomysłami na dobry dzień.

 

Oferta MICE inna niż wszystkie? Skontaktuj się z PKL Tours i zobacz, jak ciekawie można spędzić wyjazd służbowy w polskich górach.

Zarządzaj plikami cookies