Spływ pontonowy na Dunajcu

Miejsce Pieniny, Szczawnica
Czas trwania 9 godzin
Stopień trudności średniozaawansowany

Zapraszamy wszystkich chętnych na niezapomniany jednodniowy wyjazd z Zakopanego na spływ pontonowy Dunajcem w Pieninach! Nasza oferta obejmuje nie tylko emocjonujący spływ rzeką Dunajec, ale również wiele innych atrakcji.

 

Spływ Dunajcem (rafting) odbywa się na specjalnych pontonach, jedną z najpiękniejszych rzek górskich. Prześlizguje się ona przełomem między wyniosłymi szczytami Pienin, zapewniając doskonałe warunki do uprawiania tego rodzaju sportu.

 

W ramach programu naszego wyjazdu, zaplanowaliśmy wyjazd kolejką na palenicę. Z jej szczytu będziecie mieli możliwość podziwiania malowniczych widoków na okoliczne góry i doliny.

 

Szlak Małych Zdobywców, który jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. To łatwy i przyjemny szlak, na którym możecie cieszyć się naturą i pięknymi krajobrazami.

 

W trakcie naszego wyjazdu zatrzymamy się również przy urokliwym kościele w Jaworkach. Będziecie mieli okazję podziwiać jego piękno.

 

Dodatkowo, jako uczestnicy naszego wyjazdu, otrzymacie 10% rabatu na posiłek w restauracji Pod Kolejką. Będziecie mogli spróbować regionalnych specjałów i odpocząć po pełnym atrakcji dniu.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia aktywnego i pełnego przygód dnia w Pieninach. Zapewniamy, że będzie to niezapomniane doświadczenie!

 

Program godzinowy spływu pontonowego na Dunajcu:

 

08.00 – 8.15 – rozpoczęcie wycieczki na wybranych przystankach

10.00 – Rafting Dunajcem

12.45 –14.25 – czas wolny,  przejazd koleją krzesełkową na Palenicę (w cenie pakietu, atrakcyjna panorama Pienin oraz Tatr), przejście szlakiem Małych Zdobywców Gór, możliwość skorzystania ze zjeżdżalni grawitacyjnej na szczycie Palenicy (atrakcja dodatkowo płatna) oraz dla chętnych możliwość zamówienia obiadu w restauracji Pod Kolejką (10% zniżki dla uczestników)

14.30 – wyjazd do Jaworek

14.50 – wizyta w byłej cerkwi św. Jana Chrzciciela

15.35 – wyjazd powrotny do Zakopanego

16.35 – krótki przystanek na trasie, przy bacówce na przełęczy Snozka, gdzie będzie można zakupić oryginalne oscypki oraz podziwiać atrakcyjną panoramę zalewu Czorsztyńskiego z panoramą Tatr w tle

17.45 – przyjazd do Zakopanego

CENA ZAWIERA

 

Spływ pontonowy Dunajcem

karta na szlak wodny w PPN

Przejazd koleją linową Palenica w Szczawnicy

Transport autokarem

Opiekę Pilota

Ubezpieczenie NNW

 

10% zniżki w restauracji „Pod Kolejką”

Rafting na Dunajcu - kto może się wybrać na spływ pontonem?

Rafting to wyzwanie dla osób aktywnych, niezależnie od wieku. Spływ pontonowy Dunajcem dostarczy im sporej dawki adrenaliny i pozwoli zmierzyć się w rywalizacji z nurtem górskiej, wartkiej rzeki.

Nasza wycieczka obejmuje nie tylko sam rafting, ale również inne atrakcje turystyczne w Szczawnicy. W ramach pakietu otrzymujesz bilet na kolej linową na Palenicę, gdzie czeka na ciebie wiele szlaków pieszych i doskonałe jedzenie w Restauracji Pod Kolejką (obok dolnej stacji). Zabierzemy cię też do Jaworek, gdzie zwiedzimy dawną, łemkowską cerkiew – jedną z najpiękniejszych w okolicy.

 

Rafting Dunajec – bezpieczeństwo

 

Wybierając naszą wycieczkę masz pewność, że zagwarantujemy ci bezpieczny spływ pontonem. Dunajec jest górską, momentami rwącą rzeką, dlatego te kwestie traktujemy poważnie. Nie masz się jednak czego obawiać – instruktor dokładnie omówi wszystkie najważniejsze zagadnienia, dzięki czemu rafting po Dunajcu będzie bezpieczny i pełen wrażeń.

 

W każdym pontonie mieści się max osiem osób ale są również mniejsze dla 4- czy 6- osób. Uczestnicy płyną pod opieką doświadczonego instruktora, a przed wyruszeniem w trasę przechodzą przeszkolenie. Każdy otrzymuje kamizelkę asekuracyjną, wiosło i kask, by bezpiecznie zakosztować aktywnego wypoczynku na wodzie.

Zarządzaj plikami cookies