Organizacja wyjazdów integracyjnych to nie tylko zapewnienie miejsca w hotelu i wyżywienia. To również ciekawy program, inspirujące spotkania z lokalną kulturą i kropla adrenaliny w żyłach.

 

O takim wyjeździe marzysz? PKL Tours pomoże ci go zorganizować!

Organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm

Zimą czy latem, jesteśmy do twojej dyspozycji. W naszej ofercie znajduje się zarówno organizacja wyjazdów integracyjnych, jak i wyjazdy motywacyjne dla firm, turystyczne oraz grupowe. Każdy z nich pozwala na oderwanie się od codzienności i zbudowanie trwałych relacji, również na płaszczyźnie prywatnej.

 

Wyróżniamy się niepowtarzalnym programem, wyjątkowymi miejscami i pomysłami na spędzanie wspólnego czasu. Morsowanie w potoku? Firmowy slalom gigant? A może safari w Tatrach? Nie ma problemu! Profesjonalna organizacja eventów przez PKL Tours zapewni mocne wrażenia podczas każdej z tych aktywności. Na życzenie możemy zorganizować wielodniowe atrakcje lub jednodniowe wycieczki integracyjne dla firm.

 

Wybierz coś z naszej oferty lub pozwól działać swojej wyobraźni. Jako jeden z niewielu organizatorów, uwzględniamy w programie również propozycje naszych klientów. Jeśli więc chcesz zrealizować swój własny pomysł na firmowy wyjazd dla pracowników, po prostu skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą. Organizacja wyjazdów firmowych szytych na miarę również jest w naszym portfolio!

 

Nasze wyjazdy integracyjne dla firm to nie tylko aktywności na świeżym powietrzu, ale również komfortowe warunki noclegowe i świetne wyżywienie, pozwalające odpocząć po dniu bogatym we wrażenia.

 

Zimowe wyjazdy integracyjne

 

Zimowe wyjazdy integracyjne można spędzić aktywnie! Zamiast przesiadywać w hotelu, zaproś swoich pracowników na zawody narciarskie, spróbujcie „dzikiego SPA” (morsowania w górskim potoku) lub wycieczki na rakietach śnieżnych. To świetna integracja firmowa, pozwalająca pracownikom poznać się w zupełnie innych sytuacjach. Organizacja wyjazdów turystycznych jest naszą główną formą działalności, wiemy więc jak robić to dobrze i z korzyścią dla klienta. Przekonaj się jakie mamy pomysły na zimę!

 

Organizacja wyjazdów grupowych na integrację

 

Każdorazowo dobieramy eventy integracyjne do konkretnego zespołu, uwzględniając oczekiwania i kondycję uczestników. Pracownicy firmy ruszą z nami na trekking w Tatry lub spędzą czas, poznając regionalną muzykę, kuchnię i folklor. Nie ma przeszkód, by impreza integracyjna odbyła się w wyjątkowym miejscu – np. na szczycie Kasprowego Wierchu lub na Górze Parkowej w Krynicy, gdzie wehikułem czasu można się cofnąć do czasów dwudziestolecia międzywojennego.

 

W ramach współpracy zapewniamy pełną obsługę i dopięcie wszystkich formalności na ostatni guzik. Kompleksowa organizacja wyjazdu przez PKL Tours gwarantuje, że nie trzeba się martwić o bilety na kolej linową, wytyczenie trasy na zawody narciarskie czy rezerwację miejsca na obiad. My zajmiemy się wszystkim, by zespół pracowników mógł spokojnie i ciekawie spędzić czas we własnym gronie i odpocząć od służbowych obowiązków.

 

Wyjazd integracyjny w góry

 

Letnie wyjazdy integracyjne to możliwość wspólnego poznawania Polski i przyjemnego spędzania czasu. Zamiast standardowych eventów, PKL Tours proponuje coś zupełnie innego: aktywne wycieczki integracyjne po górach, prawdziwy team building na spływie Dunajcem i wspólne spędzanie czasu na łonie natury. Zapewniamy szeroką gamę atrakcji, które na długo zapadną w pamięć uczestnikom.

 

Na letnie wyjazdy integracyjne zapraszamy do naszych ośrodków w polskich górach: od Tatr i Podhala, poprzez beskidzkie krajobrazy, aż po wyjątkową miejscówkę nad Jeziorem Solińskim. Wszędzie gwarantujemy ciekawy program (dostosowany do oczekiwań uczestników wyjazdów) i pozytywne emocje każdego dnia.

 

Wyjazdy integracyjne na narty

 

Twoi pracownicy lubią jeździć na nartach i chętnie spędzają czas na stoku? A może chcą się tego nauczyć? Nasze zimowe wyjazdy integracyjne dla firm będą do tego idealną okazją!

 

Tym bardziej, że nie musisz się o nic martwić. Zapewnimy szkolenie dla początkujących i zarezerwujemy sprzęt w wypożyczalni.  Zaawansowanym zorganizujemy slalom z pomiarem czasu – wiadomo, że sport i wspólna zabawa to idealne połączenie, gwarantujące pozytywne emocje i wiele radości. Organizacja wyjazdów firmowych obejmuje również rezerwację skipassów oraz karnetów na koleje i wyciągi w ośrodkach PKL.

 

Jeżeli twoi pracownicy szukają mocnych wrażeń i chcą spróbować czegoś nowego, to także spełnimy ich oczekiwania. W PKL Tours możliwa jest również organizacja wyjazdów grupowych na skitury oraz wycieczek na rakietach śnieżnych, dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

 

Szukasz czegoś innego? Chcesz prawdziwej integracji i oderwania od codzienności? Skontaktuj się z nami! Aktywne wyjazdy integracyjne dla pracowników tylko z PKL Tours!

Zarządzaj plikami cookies