Szukasz wyjątkowego miejsca na spotkanie, zjazd, galę lub konferencje firmowe? W górach znajdziesz niezbędny komfort, wysoki standard usług i wspaniałe krajobrazy. Wybierz PKL Tours i nasze sale konferencyjne w Zakopanem lub w innych częściach urokliwej Małopolski a nawet w urokliwych Bieszczadach, by cieszyć się jednocześnie wyjątkowym miejscem i perfekcyjną organizacją.

Kompleksowa obsługa konferencji firmowych

Jeżeli interesuje cię profesjonalna organizacja konferencji biznesowych i chcesz, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, to nasza oferta jest dla ciebie!

 

Jesteśmy specjalistami w zakresie planowania oraz przygotowywania wydarzeń dla firm i biznesu. Zapewniamy nie tylko wyjątkowe miejsce konferencji i doskonały catering w czasie jej trwania, ale także idealnie wyposażone sale konferencyjne w górach, z niesamowitym widokiem za oknem. Dla naszych gości zorganizujemy zarówno krótki lunch, jak i kilkudniową konferencję.

 

Oferta PKL Tours to nie tylko kompleksowa organizacja spotkania, ale też bieżąca obsługa konferencji. Dopasujemy nasze sale konferencyjne w górach do potrzeb twojej firmy, dostarczymy gościom materiały i informacje przekazane przez organizatora konferencji i zagwarantujemy kompleksowy sprzęt multimedialny.

 

Zapewnimy także niepowtarzalną część rozrywkową, organizując dodatkowe atrakcje po zakończeniu spotkań. Wycieczki w Tatry z przewodnikiem, gra terenowa w Krynicy, zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Podhala czy Bieszczad i poznawanie regionalnej kuchni w naszych restauracjach będą miłym przerywnikiem w trakcie trwania konferencji.

 

Jesteśmy otwarci na propozycje i oczekiwania. Realizujemy pomysły naszych klientów i staramy się spełnić ich życzenia specjalne. Na każdym etapie organizacji konferencji pozostajemy w kontakcie z organizatorem, by przygotowywane wydarzenie odbyło się zgodnie z harmonogramem i bez niedociągnięć.

 

Sale konferencyjne na wydarzenia firmowe

 

Wydaje ci się, że kompleksowa organizacja konferencji w Zakopanem, Krynicy, Szczawnicy czy Bieszczadach jest niemożliwa? Przeraża cię ilość spraw do załatwienia i szczegółów do dogrania? Wybierz ofertę PKL Tours, a twoja konferencja stanie się pełnym sukcesu wydarzeniem, o wyjątkowej oprawie. Z naszą pomocą zorganizujesz nie tylko konferencję, a także biznesowy kongres branżowy, niezapomnianą galę lub spotkanie firmowe.

 

Pierwszym krokiem do tego będzie wybór odpowiedniego miejsca i obiektu. Zapewniamy wynajem sal konferencyjnych w polskich górach, łączących wygodę i nowoczesność z pięknymi widokami. Wszystkie są wyposażone w niezbędny sprzęt i pozwalają w komfortowych warunkach dyskutować o sprawach biznesowych.

 

Naszym atutem jest także kompleksowa organizacja konferencji. W Zakopanem, w Beskidach i nad Soliną mamy ośrodki, które zapewniają wiele możliwości kreatywnego spędzania czasu i wymiany doświadczeń. Cisza, spokój i piękno przyrody w połączeniu z wysokim standardem i ciekawą ofertą dodatkową sprzyjają koncentracji i kreatywności. Dlatego też organizujemy konferencje firmowe w górach, z dala od zgiełku i codziennych obowiązków.

 

Wszystkie obiekty PKL Tours, oferujące wyjątkowe sale konferencyjne w Małopolsce, mają dogodny dojazd oraz parking dla gości.

 

Zorganizuj z nami konferencje w Małopolsce

 

Jeżeli chcesz, by każdy uczestnik twojego wydarzenia na długo zachował je w pamięci, to nasza oferta z pewnością się do tego przyczyni. Dysponujemy obiektami noclegowymi i hotelowymi w najbardziej znanych miejscach Małopolski. Sale konferencyjne w Zakopanem z widokiem na Tatry i Podhale, wyjątkowe obiekty konferencyjne w górach (m.in. w Beskidach) oraz nad Jeziorem Solińskim pozwolą pokazać uczestnikom najpiękniejsze miejsca w Polsce. Nasze obiekty konferencyjne w górach spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

 

PKL Tours gwarantuje wygodne i nowoczesne sale konferencyjne w Małopolsce, a także zapewnia odpowiednie doświadczenie w organizacji spotkań firmowych i biznesowych. Wszystkie szczegóły dogrywamy z organizatorem na etapie planowania konferencji. Gwarantujemy komfort i doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i wiedzy, a także spokój i wyjątkowe otoczenie, pozwalające odpocząć po spotkaniach. Na życzenie klientów harmonogram spotkania może obejmować również eventy integracyjne i kulturalne, np. spotkanie z miejscowym folklorem i kulturą. Dzięki naszemu doświadczeniu, organizacja konferencji firmowej przestaje być wyzwaniem.

 

Przekonaj się jak wygląda organizacja konferencji biznesowych z PKL Tours! Spraw, by we wspomnieniach uczestników pozostała nie tylko merytoryczna część konferencji, ale również profesjonalizm, wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard obsługi.

Zarządzaj plikami cookies