Organizacja imprez firmowych w Małopolsce (i nie tylko!) to nasza oferta dla biznesu. Jeżeli interesuje cię kompleksowa organizacja eventów dla twojej firmy, wydarzenie specjalne dla wielu gości, kreatywność i ciekawy program, to PKL Tours spełni twoje oczekiwania. U nas będziesz współpracować z profesjonalnym event menedżerem, mającym doświadczenie w organizacji imprez. Mamy też niezbędne zaplecze, by każde takie spotkanie przebiegało w komfortowych warunkach i na najwyższym poziomie.

Organizacja gali dla wymagających

Dobrze zorganizowany event to nie tylko kompetentna obsługa i smaczny catering. Co zrobić, by wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników i było wspominane przez długie miesiące po jego zakończeniu? Zorganizować eventy firmowe z PKL Tours w wyjątkowym miejscu i z wyjątkowym programem dodatkowym!

 

Znalezienie odpowiedniego miejsca na wydarzenia specjalne nie jest problemem. PKL Tours dysponuje wieloma obiektami, położonymi w najpiękniejszych zakątkach polskich gór, które są idealną oprawą dla takich przedsięwzięć. W naszych salach może się odbyć każdy rodzaj firmowego wydarzenia: bankiet dla zagranicznych gości, konferencja z profesjonalną obsługą oraz wydarzenia zamknięte dla firmy lub branży. Dysponujemy odpowiednią powierzchnią na wydarzenie nawet dla ponad tysiąca osób i mamy doświadczenie w organizacji imprez. Przygotujemy dla naszych gości krótkie eventy firmowe, jak również podejmiemy się organizacji wydarzeń wielodniowych, o randze międzynarodowej.

 

Organizacja imprez firmowych w Zakopanem ma jeden wielki atut – pozwala połączyć biznesowy kongres z pięknymi widokami oraz wspaniałym otoczeniem, otwierając możliwość poznania lokalnej kultury i historii regionu. Nasz event manager ułoży niepowtarzalny program dodatkowy, dzięki któremu zaproszeni gości będą mogli w pełni skorzystać z uroków okolicy. Czy będzie to organizacja imprezy firmowej w plenerze (np. kuligu), czy organizacja wydarzeń aktywnych i kulturalnych w ramach integracji, możemy zagwarantować, że uczestnicy spotkania wyjadą z niego z zadowoleniem i z pięknymi wspomnieniami.

 

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by urozmaicić biznesowy zjazd i wzbogacić go o elementy integracyjne. Organizacja imprezy firmowej w plenerze, aktywne, wspólne spędzanie czasu czy finał gali na szczycie Kasprowego Wierchu są jak najbardziej w naszym zasięgu. Wystarczy ciekawy pomysł lub skorzystanie z naszego doświadczenia, by wydarzenie nabrało odpowiedniego prestiżu, a goście poczuli się wyróżnieni. Jeżeli więc interesuje cię organizacja eventów dla biznesu w nietuzinkowych miejscach, z profesjonalną i kompetentną obsługą, to koniecznie się z nami skontaktuj!

 

Wydarzenia specjalne dopasowane do potrzeb

 

PKL Tours nieprzypadkowo wybiera miejsca na konferencje i spotkania dla firm. Organizacja eventów w Małopolsce pozwala pokazać najpiękniejsze miejsca tego regionu. Zabierzemy uczestników w urokliwe zakątki Beskidów, zajmiemy się organizacją eventów w Zakopanem – stolicy polskich Tatr – i zapewnimy odpowiedni, profesjonalny poziom każdego wydarzenia. Możemy zorganizować event również według wskazań klienta i jego pomysłu.

 

Naszym atutem jest kompleksowa organizacja eventów firmowych. Zapewniamy idealne miejsce do spotkań służbowych i załatwiania zawodowych interesów, jak również komfortowe warunki w hotelach i wyśmienity catering.

 

Nasza specjalność to realizacja programu rozrywkowego i integracyjnego dla uczestników wydarzenia. Możemy zorganizować biznesowy piknik na łonie natury, skupić się na organizacji eventów dla firm z nutką adrenaliny (takich jak trekking w Tatrach, wspinaczka z przewodnikiem lub spływ Dunajcem) lub pokazać kulturę i historię Podhala ale i cudownych, czasami jeszcze dziewiczych Bieszczad. Organizacja imprez firmowych w regionalnych karczmach i z lokalnymi przysmakami również nie jest dla nas problemem. Z nami posłuchacie góralskich śpiewów i muzyki lub wybierzesz się na zimowy kulig z pochodniami. Zorganizujemy dla twojej grupy zawody narciarskie a nawet olimpiadę z konkurencjami dla tych, którzy uprawiają sporty zimowe ale również dla nie jeżdżących na nartach lecz preferujących dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Wszystko to z zapewnioną profesjonalną obsługą imprez, by nasi goście mogli się po prostu dobrze bawić.

 

Organizacja eventów w Małopolsce dla biznesu jest naszą specjalnością. Skorzystaj więc ze sprawdzonych pomysłów lub zrealizuj własną wizję ważnego dla twojej firmy wydarzenia! Z PKL Tours organizacja imprez firmowych jest prosta i zawsze uwieńczona sukcesem!

Zarządzaj plikami cookies