Wycieczki szkolne z biurem podróży to idealne rozwiązanie zarówno dla pojedynczych klas, jak i większych grup dzieci. Edukacja w plenerze, połączona ze zwiedzaniem ciekawych miejsc i wspólnymi zabawami z rówieśnikami to najlepszy sposób fajnego (i mądrego!) spędzania czasu.

Marzysz o zwiedzaniu z dziećmi ciekawych zakątków Polski? Miejsca na wycieczki szkolne z PKL Tours nie są przypadkowe. Nasze biuro turystyczne uważnie wybiera okolicę na wycieczki szkolne, zwracając uwagę by była ciekawa i atrakcyjna dla uczniów. Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży wiele wyjazdów, gdzie spotkają się z przyrodą, zdobędą wiedzę i umiejętności współpracy grupowej, a także będą się po prostu świetnie bawić!

 

Zabierzemy uczniów w najpiękniejsze okolice Polski południowej – z nami zwiedzą m.in. Zakopane, Tatry, Pieniny i beskidzkie pasma górskie. Każdy z tych wyjazdów to okazja do poznania lokalnej kultury, historii, folkloru, jak również doskonały sposób rozwinięcia geograficznych i przyrodniczych pasji. Atrakcyjne wycieczki klasowe mogą stać się początkiem fascynacji wybraną dyscypliną naukową i wierzymy, że tak się stanie, gdy skorzystacie z naszej oferty!

 

Nie ma nic ciekawszego niż lekcja geografii czy fizyki w plenerze.

Pomysły na wycieczki szkolne z PKL Tours

Wycieczki szkolne z biurem podróży są idealnym rozwiązaniem dla szkół, planujących wspólny wyjazd ale również dla innych wyjazdów wakacyjnych czy feryjnych. Wybierając PKL Tours, wybierasz również spokój i pewność, że wszystko będzie dopracowane i najwyższej jakości. Każdy z naszych wyjazdów jest dokładnie przemyślany i zaplanowany pod kątem zarówno edukacji, jak i przyjemnego spędzania czasu. Wycieczki szkolne trzydniowe wzbogacamy o szerszy program integracyjnych gier i zabaw, ale również wypady na jeden dzień nie będą nudne.

 

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe

 

Szybki wypad w góry? Czemu nie! Wycieczki szkolne jednodniowe są doskonałą okazją, żeby wyrwać się z rutyny szkolnej ławki oraz zrobić coś inspirującego i ciekawego. W ramach jednodniowych wyjazdów zapewniamy autorskie programy edukacyjne, wycieczki piesze z Przewodnikiem Edukatorem, warsztaty tematyczne i szereg zabaw integracyjnych. To wspaniała forma zdobywania wiedzy, o wiele ciekawsza niż siedzenie przed tablicą!

 

Plany wycieczek organizowanych przez PKL Tours obejmują zwiedzanie największych atrakcji w danej okolicy. Nad Jeziorem Solińskim opowiemy o zaporze a dla młodszych o bieszczadzkich legendach, w Zakopanem przyjrzymy się tatrzańskiej przyrodzie i historycznym miejscom, a w Pieninach porozmawiamy o flisackich tradycjach i zwierzętach żyjących na tych terenach.

 

Fajne miejsca na wycieczki szkolne można znaleźć też w Beskidach. Na Górze Żar pouczymy się razem fizyki czyli jak działa elektrownia szczytowo-pompowa, a w Krynicy zajrzymy do uzdrowiska i wybierzemy się w podróż w czasie. Uczestnicy będą mieli też czas dla siebie, a dla najmłodszych zorganizujemy ciekawe konkursy i animacje. Z PKL Tours nie można się nudzić!

 

Wycieczki szkolne dwudniowe i trzydniowe

Jednodniowe wycieczki szkolne zazwyczaj pozwalają się skupić tylko na wybranych zagadnieniach: ograniczony czas nie pozwala na dogłębne poznanie okolicy. Dlatego też nasza oferta wycieczek obejmuje również wyjazdy dłuższe: na dwa i trzy dni.

 

Wycieczki szkolne dwudniowe i trzydniowe dają możliwość poznania okolicy w każdym szczególe. Oprócz wiodących atrakcji sportowych i rekreacyjnych, proponujemy uczestnikom ciekawe rozmowy z przewodnikiem i spacery z elementem edukacji. Większa liczba dni daje możliwość rozbudowania programu o dodatkowy element integracyjny. Uczniowie mogą liczyć na zajęcia sprawnościowe, ogniska, warsztaty, kuligi i wiele innych ciekawych zajęć. Jednym słowem zapewniamy dzieciom i młodzieży dobrą zabawę przez cały czas spędzony z naszym biurem!

 

W stałej ofercie mamy wycieczki po Polsce południowej: w Beskidy, Pieniny, nad Solinę i do Zakopanego. Na życzenie klientów dopasowujemy ofertę do grupy szkolnej lub innego wspólnego wyjazdu i rozbudowujemy ją o wybrane elementy. Jesteśmy również otwarci na inne propozycje – zorganizujemy szkolne wycieczki zagraniczne lub wyjazdy integracyjne dla kadry nauczycielskiej.

 

Chcesz zabrać swoją klasę na wyjazd inny niż wszystkie? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Zarządzaj plikami cookies