Zarządzaj plikami cookies

Trening na tyczkach (Kasprowy Wierch)

Miejsce Kasprowy Wierch - Gąsienicowa
Czas trwania 5 godzin
Stopień trudności średniozaawansowany

Dojazd własny grupy do Kuźnic.

 

08.45 – Spotkanie w Kuźnicach przy dolnej stacji kolejki linowej na Kasprowy Wierch, z doświadczonym instruktorem narciarskim (Jacek Berbeka).

 

09.00 – Wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch.

 

09.20 – Po dotarciu na szczyt rozgrzewka na stoku.

 

10.00-11.45 – Trening na tyczkach (część I) z pomiarem czasu oraz rejestracją video.

 

12.00-13.00 – Lunch w wydzielonym pomieszczeniu (górna stacja kolejki na Kasprowym Wierchu) podany dla grupy na wyłączność na dolnym poziomie najwyżej położonej restauracji w Polsce, Poziom 1959 (www.poziom1959.pl).

Do wyboru w ramach menu dwa zestawy obiadowe (wybór już przy zamówieniu pakietu). Na deser ciasto do wyboru: sernik lub szarlotka.

Dodatkowo pakiet napojów do posiłku: 1 butelka wody mineralnej oraz kawa lub herbata dla każdego uczestnika.

 

W trakcie lunchu omówienie z instruktorem pierwszej części treningu.

Możliwość podpięcia kamery do projektora w pomieszczeniu wynajętym dla grupy i wyświetlanie przebiegu zjazdów treningowych na dużym ekranie.

 

13.15-15.00 – Trening na tyczkach (część II).

 

15.00 – Zjazd na nartach (w zależności od warunków) przez halę Goryczkową oraz dalej nartostradą do Kuźnic. W przypadku złych warunków śniegowych na nartostradzie, zjazd powrotny kolejką linową z Kasprowego Wierchu do Kuźnic.

 

15.20 – Zakończenie programu w Kuźnicach przy dolnej stacji kolejki.

 

 

Po zarejestrowaniu karty w sklepie online, po wejściu na stronie www.pkl.pl w zakładkę  https://grywalizacja.pklpass.pl/, możliwość podejrzenia swoich wyników treningowych

Zlecenie realizacji przyjmujemy najpóźniej do godziny 15.00 na dwa dni przed terminem realizacji atrakcji na dni robocze oraz w czwartek do godziny 15.00 na dni weekendowe (sobota-niedziela) na  adres e-mailowy: rezerwacje@pkltours.pl.